MOBİL SİTE

El Üstündesiniz


Mobil site tasarım hizmeti veren bir reklam ajansı olarak mobil odaklı müşterilerin istediği özelliklerin sitenizde yer almasını sağlıyoruz. Mobil müşterilerin tamamı kısa süre de aradığını bulmak ve satın alma işlemini hızlıca tamamlamak ister. Bu nedenle mobil site tasarımından ödeme sistemlerine kadar profesyonel olmak zorundadır. Mobil cihazlar ile erişim sağlanan mobil sitelerin aynı zamanda güvenli ödeme sistemlerine sahip olması ve mobil müşterilerde soru işareti bırakmaması gereklidir. Bu konuda e–ticaret sitelerinin kullanmış olduğu 256 bit SSL şifreleme yazılımları kullanıyoruz. Bu sayede hem sizin hem de müşterilerin bilgilerinin üçüncü kişilerin eline geçmesini önlüyoruz.

Ulaşılır Olun


IOS ve Android tabanlı mobil cihazlardan erişim sağlayan müşterilerin hızlı ve kolay bir şekilde sipariş oluşturma, siparişi satın alma işlemlerini yapabilecekleri bir mobil site tasarımını sizlere sunan bir reklam ajansıyız. Bu alanda profesyonel tasarımcılar ve yazılımcılar ile birlikte çalıştığımız için istemiş olduğunuz tüm özellikler mobil site içinde yer alıyor. Mobil sitelerde aranan bir özellik olan menü bölümü, mobil müşterilerin aramalarının analiz edilmesi ile elde edilen verilere göre şekillendiriliyor. Bu durumda mobil siteniz sizin değil sitenizi ziyaret ederek alış veriş yapacak olan müşterilerin isteklerine göre tasarlanıyor. Mobil müşterilerin alış veriş alışkanlıkları ve mobil site ziyaret alışkanlıklarının analiz edilmesi ile elde edilen veriler incelenerek profesyonel mobil site tasarımları yapılıyor.


Güvenli ve kaliteli bir mobil site sahibi olmak istiyorsanız bu alanda tecrübeli ve deneyimli tasarımcılara, yazılımcılara sahip olan reklam ajansımız ile iletişime geçebilirsiniz. Daha önce hayata geçirmiş olduğumuz mobil siteleri inceleyerek referanslarımız hakkında bilgi edinebilir, referanslarımızı inceleyerek size sunacağımız profesyonel hizmetler hakkında fikirlere sahip olabilirsiniz. Günümüzün e–ticaret dünyasının temelini oluşturan mobil siteler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.